Ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657A fiber 1260-1650nm ile 2.0mm 1 m SC/PC konnektörü fiber optik splitter

₺304.76

Yeni ürün

Stokta var

Model Numarası XYT-PLC-A-1*64
Name PLC splitter
Type ABS box type
Port 1*64 PLC
Wavelength 1260-1650nm
Fiber type G657A
Tube 0.9/2.0/3.0mm
Fiber length 1m or customized
Connector SC/FC/LC/ST
Application FTTX FTTH
Warranty 3 years


ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657A fiber 1260-1650nm ile 2.0mm 1 m SC/PC konnektörü fiber optik splitter
özellikler
düşük ekleme kaybı ve düşük PDL
yüksek kanal sayar
olağanüstü güvenilirlik ve istikrar
geniş çalışma dalgaboyu
uygulamalar
FTTX Sistemleri
LAN, WAN ve metro ağları
Analog/Dijital pasif optik ağlar
CATV ağlar
diğer fiber optik sistemler uygulamaları
Specifiation
parametreler
1 × 2
1 × 4
1 × 8
1 × 16
1 × 32
1 × 64
çalışma Dalgaboyu (nm)
1260 - 1650
lif Tipi
G657A1 veya müşteri belirtilen
ekleme Kaybı (dB) ( P/S Sınıfı )
3.8/4.0
7.1/7.3
10.2/10.5
13.5/13.7
16.5/16.9
20.5/21.0
kaybı Tekdüzelik (dB)
0.4
0.6
0.8
1.2
1.5
2.0
polarizasyon Bağımlı Kaybı (dB)
0.2
0.2
0.2
0.25
0.3
0.35
dönüş Kaybı (dB)
( P/S Sınıfı )
55/50
55/50
55/50
55/50
55/50
55/50
yönelme (dB)
55
55
55
55
55
55
dalgaboyu Bağımlı Kaybı (dB)
0.3
0.3
0.3
0.5
0.5
0.5
sıcaklık Kararlılığı
(-40 - 85 C ) (dB)
0.4
0.4
0.4
0.5
0.5
0.5
çalışma Sıcaklığı ( C )
-40 - 85
depolama Sıcaklığı ( C )
-40 - 85
çıplak elyaf Boyutu (mm)
50 × 4 × 4
50 × 7 × 4
60 × 7 × 4
60 × 12 × 4
ABS Modül Boyutu (mm)
100 × 80 × 10
120 × 80 × 18
120*80*18
140 × 115 × 18
çelik tüp Boyut (mm)
60 × 7 × 4
60 × 12 × 4
80 × 20 × 6
100 × 40 × 6
ekle tipi Boyut
(mm)
130*100*25
130*100*50
130*100*102
130*100*206
belirtilen konnektörleri olmadan.
sipariş bilgileri
ürün
liman
giriş
Pigtall Tarzı
giriş Konektörü
çıkış Pigtall Tarzı
çıkış Konektörü
lif Uzunluğu
PLC
0102 = 1x2
0104 = 1x4
0108 = 1x8
0116 = 1x16
0132 = 1x32
0164 = 1x64
0 = çıplak elyaf
1 = 900um
gevşek tüp
2 = 900 umJacket
3 = 2.0 mmcable
4 = 3.0 mmcable
0 = yok
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
0 = çıplak elyaf
1 = 900um
2 = 900um
3 = 2.0mm
4 = 3.0mm
0 = yok
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
0 = 0.5 m
1 = 1 m
2 = 1.5 m
3 = 2 m
zaman resimleri ve açıklamaları eşleşmiyor, açıklama ve başlık doğru vardır
Nakliye hakkında 1. SEVKIYAT SÜRESI HAZıRLAYıN: tüm ürünler özelleştirilmiş ürünler, genellikle biz 1-5 gün içinde sevkiyat ayarlayacaktır. acil eğer, lütfen bize ulaşın. 2. FATURA HAKKıNDA ödeme için kaynağı gerekiyorsa resmi faturaları sağlayabilir (PI) gümrükleme için ticari fatura temin edebilir 3. VERGI HAKKıNDA hiçbir özel mesaj varsa, biz gerçek ilan edecek malların değeri, Biz herhangi bir gümrük ücreti sorumlu değildir; kendi yerinde gümrük politikası kontrol edin. herhangi bir yardıma ihtiyacınız Varsa, lütfen bize ulaşın. UYARı: 1. üzgünüm biz için desteklemez P. O. Kutuları adresi, doğru adresi için bize mesaj bırakın lütfen sipariş zaman. 2. Bazen parsel size gerekli almak için yerel postane gidin. lütfen sizin takip numarası almak ve zamanında parsel almak için kişisel KIMLIK, bize aksi parsel geri gönderilecektir.

Ucuz Ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657A fiber 1260 1650nm ile 2.0mm 1 m SC/PC konnektörü fiber optik splitter, Yüksek Kalite Ücretsiz kargo 1*64 PLC splitter abs kutusu tipi G657A fiber 1260-1650nm ile 2.0mm 1 m SC/PC konnektörü fiber optik splitter, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler